PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul'dan Oyuncu Arıyorum.

BlackLusterSoldier
21-07-2016, 18:28
İstanbul Avrupa Yakası'nda oturuyorum.Üniversite öğrencisiyim. Yugioh organizasyonları düzenleyenler veya etkinlikerde bulunan arkadaşlar benimle iletişime geçerse memnun olurum.

Kovalski
21-07-2016, 19:54
pegasus oyuncak var, orada her ay oluyo turnuva

Lumberjack1541
23-07-2016, 15:12
Beşiktaştaki Pegasus Oyuncak yerini tavsiye ederim, ben Anadolu yakasından Kadıköydekiler yerine oraya gidiyorum, daha temiz bir ortamı var gibime geliyor (Artık oyun yerlerinin terli insanlarla dolu olduğundan ne kadar temiz olabiliceğini bilmiyorum ama orası güzel.) Ayrıca 21 Ağustosta LLDS olduğuna göre herkes gelicek (umarım).

Üniversite öğrencisi olmana rağmen fiziksel kartlarla oynamana şaşırdım, YGOPro ya da Devpro kullanmak yerine. Ben Liseye yeni başlıyorum ve oyunlarımın çoğu YGOPro'da geçiyor, kendi destem olmasına rağmen.

SirT
23-07-2016, 15:45
Niye Universitede okuyan kart oynayamazmı xD
Bu ara bizim tayfa genelde Kadıköy Goblin Cafede bulusuyo (cogu üniversite ogrencisi xD) Anadolu yakasında oturanlar daha cok oldugu icin. Haftada bir bulusuyoruz genelde min 4 5 kisi oluyoruz minik bi turnuvada yapıyoruz arada. Cumartesi veya Pazar oluyo bulusmalar numaranı pm atarsan whatsapp grubuna alabiliriz istersen genelde ordan haberlesiyoruz.

DK
23-07-2016, 15:45
http://www.yugiohtr.com/forumdisplay.php?5-Turnuvalar

Forumun Turnuvalar bölümünde resmi turnuva organizatörümüzün düzenlediği turnuvalarını, tarihlerini ve yerlerini öğrenebilirsin.

Ayrıca oyuncular aralarında turnuva veya yalnızca toplanıp vakit geçirmek için yine Turnuvalar bölümünde konu açıyor. Çoğu zaman Kadıköy veya Beşiktaş'ta oluyor bunlar.

Bir de meraktan soruyorum hangi üniversite acaba?

BlackLusterSoldier
24-07-2016, 22:05
Anladım turnuvalar var pegasus oyuncakta turnuvalara katılabilirim.Orada insanlarla tanışmak daha iyi olur.İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar:)

Cherry Inmato
05-08-2016, 19:38
bide grimdark var(oda kadıköyde) bana daha kolay geliyo bostancı deniz otobüsüne binip geliyorum

Yuugo12
18-08-2016, 00:13
Bende Oynayacak Birini Arıyorum Sürekli Düello Ederek Geliştirebilirim Kendimi