PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : %0 komisyonla sipariş verilir

Zorc
03-03-2011, 19:08
İsteyen herkese üzerine hiçbir şekilde kar koymadan sipariş veriyorum.Kredi kartı olmayan arkadaşlar için bulunmaz bir fırsat gibi bişey sipariş için yapmanız gerekenler:

- www.collectorscache.com adresine giriyorsunuz.

- Sipariş listenizi oluşturuyorsunuz.

- Oluşturduğunuz siparişin üzerine 35 dolar express mail(en güvenli kargo şekllidir) ücretini ekliyorsunuz

- Check out kısmından 1 adet print screen alıp bana msnden yada omden ulaştırıyorsunuz.

SİPARİŞ KURALLARI
1-Kesinlikle 100 dolar altı sipariş yapılmaz(kargo hariç 100 dolar olmak zorunda) 1-2 arkadaş birleşip bu rakama tek başınıza ulaşabilirsiniz isterseniz kargoyuda paylaşırsınız.

2-Kargoda daha ucuz kargo çeşitlerini isteyen herhangi bir kişi her türlü riski kabul etmiş sayılır.(kaybolma,teslimatta gecikme vs vs)

3-Başka herhangi bir siteden kesinlikle sipariş verilmez.

4-Şu kartlar ne kadar olur gibi sorularla gelmeyin bana sitedeki fiyat neyse kartın ücreti odur.Dediğim gibi hiç.Bir şekilde üzerine bişey eklemeyecegim örnek: 2x pod of duality=260 dolar+35 dolar kargo bu kadar.

5-Sipariş para hesaba yatmadan yapılmaz.Para hesaba geçince sipariş verilir.Sitenin siparişi kargoya vermesi beklenir.Kargoya verildikten sonra size EC ile başlayan takip numarası verilecek.Express mail E dışında bir takip numarası ile başlamaz.Sitenin siparişi kargolaması 1 hafta gibi bir vakit alabilir.

6-Sipariş verilirken dolar kuru normal kurun 0.15 üstünde hesaplanır.Örnek 1,600 lira ise 1,615 tl şeklinde(kredi kartlarından dolar alırken normal kurdan almak imkansız)

7-Siparişi eline ulaşan herkes başlığın altına sipariş miktarı ile birlikte yazılır.

8-Sipariş direk site üzerinden sizin istediğiniz adrese gönderilir.Önce benim adresime gelip sonra size teslim edilmesi gibi bişey söz konusu deildir.

9-Express mail takip kodu ve siparişin kargolandığı adres sizin elinize ulaştıktan sonra herhangi bir sorumluluk kesinlikle kabul edilmez.(kod size ulaşana kadar hergün bilgilendirileceksiniz siparişin durumu ile ilgili)

10-Sipariş verildikten sonra para iadesi kesinlikle kabul edilmez.

11-Para ödendikten sonra aynı gün içinde kartın fiyatında değişiklik olursa fark ödendikten sonra sipariş verilir.

13-Sipariş veren herkes yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılır.

Lütfen sorularınızı başlığın altından sorun akşam 7den önce msn yada om cevaplamam mümkün değil kesinlikle indirim fln istemeyin çünkü zaten kar koymuyorum üstüne basa basa söylüyorum.Yukarıda yazdığım herşey tekil kartlar için geçerlidir.Siteden başka bişey sipariş verip karşıma gelmeyin.

SİPARİŞİ ELİNE ULAŞANLAR

1-CAN BEYAZDUMAN sipariş miktarı:510 TL

mail adresim: muratbicakci_87@hotmail.com

3f3
03-03-2011, 19:44
Düzelttim, google chromedanmış google chromedan girmiyo söylüyüm ++

Paragon
03-03-2011, 19:44
Kesinlikle kefil ve referansım.Murat zaten kayıp kartları bularak adını temizledi.Her şekilde güvenebilirsiniz,ayrıca benden daha iyi bir şekilde koştu kargoların peşinden.

Zorc
04-03-2011, 21:38
konu güncel

12talha12
11-03-2011, 20:05
hala güncel mi ben bazı desteler almak istiyorum da para senin hesaba mı yatacak bir ÖM den ulaşırsan sevinirim

12talha12
12-03-2011, 15:55
ben sadece alacağım kartları print screen yapıp veririm kargoyu ben bulamadım 85 dolar yazıyor 35 dolar yok

Zorc
13-04-2011, 21:13
konu güncel

hüsamettin altayın siparişi verilmiştir(330TL) takip numarası için siteden kargo bekleniyor.

Ryokoichi
13-04-2011, 23:01
Kartların gelmesi ne kadar sürüyor?

Zorc
14-04-2011, 12:14
Kartların gelmesi ne kadar sürüyor?

7-15 gün arası

Zorc
15-04-2011, 09:09
hüsamettin altayın siparişi gönderilmiştir

Shipment Details

Shipped To: HUSAMETTIN ALTAY ALTAY