PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başlangıç sorunu ?

BlackFate
27-03-2011, 13:33
İyi günler Yu-gi-oh cok hoşuma giden bir oyun küçükken ilk turkiyeye geldiginde acemıce oynardık fakat tvden kaldırıktan sonra artık pıyasada bulunmadıgından oyunu bırakmıstım ıstemesemde fakat bugunlerde aklıma geldı animesini en bastan baslayarak ızlıyorum ve oynamak ıstıyorum ama eskısı gıbı heryerde yok hatta uzun zamandır bir tane kard bıle gormedım aklıma geldi online olarak oynabılırım dıye arastırdım baktım fakat tr olanı yok :D veya ben goremedım ve cok karmasık kardlar oyun kuralları ve baktıgım yerlerde kısaltmalar kullanılıyor veya yabancı dıller oldugun ıcın anlayamıyorum istedıgım bana yol gostermeniz konuyu nereye acacagımı bılmedıgımden acemıler bolumune actım.

Online olarak oynayabılcegım tavsıye ettınız bir sürümü varmı özelliklede (bedava olan) link koyabılırsenız cok sevınırım sımdıkten cok tesekkur ederim.

whopperadamım
27-03-2011, 13:38
Google'a Yaz Çıkar:
Yugioh Virtual Desktop 9_1
Kaiba Corp Virtual Duel System 1.27

Bu İkisi en Güncel ve En İyi Online Yu-Gi-Oh! Oyunları...

BlackFate
27-03-2011, 13:49
tr veriyon ve ya yama gibi sansımız varmı ? vede bunlar ucretlimi ?

whopperadamım
27-03-2011, 13:51
hayır bunlar bedava...

BlackFate
27-03-2011, 13:55
kaiba olanı denicem tesekkurler

whopperadamım
27-03-2011, 14:03
Benim her türlü seçimim KCVDS ama YVD daha yaygın ve daha güncel bir oyundur.

BlackFate
27-03-2011, 14:06
KCVDS indirdim uye oldum cok kucuk bı oyun kart secımı gıbı bır yerde geldı fakat cogu gozukmuyor ve ıngılızce anlatımdan bisi anlamadım :D

BlackFate
27-03-2011, 14:28
hiçbirsey anlamadım ıkısınden resimler yok hersey ingilizce nasıl ogrenıcem oynamayı :(

JudgementKnight
27-03-2011, 17:38
Üzgünüm ama ingilizce bilmiyorsan bu oyunda işin çok zor. Kimse teker teker neye basacağını söyleyemez.

HEK
27-03-2011, 18:04
merk etme alışrsın benmde ing im yok ama bazı kelimelrden yola çıkark (kart çeviremesmde :D ) oynayabilrsin kcvds yi.resmler bendede gözkmüo kcvds de :D . bi konu açtm cvp bekliom :D

bu arada ygo kartlarını nezih te bulabilrsin. eğr ankara yaşıosan oversoulda var. eğrki istnbulda yaşıyosn sanırm om die bi yerde vr :D bide sanırm istnbulda yeni bi yer açlmış. bu sitede konusunu yapmşlardı :D .

istnbul yada ankarada diylsen bildiğime göre kart alabileceğn sadece nezih var.

Spiritreaper
27-03-2011, 18:33
yeni başladıysan önce jtp yükleyip oyunun mantığını çöz derim 1-2 ay onla oyalan sonra(ing.'in olmadığını varsayarak söylüyorum.) bi emulator yardımıyla ygo'nun nds veya gba oyunlarını indir jtp'den sonra yeni kartlara alışmanı sağlar. yvd ve kvds'ye hiç girmemeni tavsiye ederim şimdilik zaten kart effectlerini bilmiyosun(hakaret olarak algılama) oyun otomatik olmadığı için bayağı bi saçmalarsın ve sürekli noob filan derler hevesin kırılır. dediğim gibi otomatik oyunlarla ruling/kart bilgini geliştir zaten bi süre sonra farkedeceksin ki çoğu kartlarda kullanılan kelime kalıpları aynı böylece onları kullanarak yavaş yavaş kartları anlamaya başlarsın.

Daha kolay bi yolu yok mu diyosan ingilizce öğren derim.(sadece bunun için değil her türlü işine yarar)

HEK
27-03-2011, 19:48
bence de onuda yapabilrsin bak :D
ama bence jtp yle 2 ay uğrşmk çok saçma olr.1-2 hafta oynadktan sonra zatn alışıosn ve ing derdide kalmıo :D
zatn bilgisayrda çok ygo oynamanı tavsiye etmm çünkü jtp de eski kartlr var.kvcds yvd flnda uğraştırıo.bi online güzl. oda paralı :D

bence sen norml ygo oyna :D
daha iyi (ama monsterlar birbiryle savaşrken ışklr fln çıkmıo :D )
bu arada sen hangi bölümüne kadr izledn ona göre ne yapacanı söliim dimi :D

JudgementKnight
27-03-2011, 22:44
Ninja öhm pardon Yugioh öğrencisi eğitim programı
1-Jtp kur mantığını kap.(En az 1 ay oyalan)
2-Emulatorler aracılığı ile ygo'nun nds veya gba oyunlarını indir ve oyna.(1 aydan kısa süre)
3-Artık mantığı biraz biraz kapmış olmalısın. Proxy yada zengin isen ucuz olan bir deck yap onunla bir süre oyna(2 ay)
4-KCVDS'yi indirip oynamaya başla. Bildiğin ve sevdiğin bir desteyi kurup onu oyna.(2 ay)
5-YVD kurup onu oyna. Bu seni ileriye taşıyacaktır.(Süre yok)
6-Bu süreç boyunca eğer anime olarak gx veya normal yugioh izliyor isen hemen bırak ve 5D's ye başla.
7-5D's'nin son bölümünüde izleyince (şaka bu şart değil son bölüm tabii ki :D) orjinal bir deste yap. O zamana kadar yeni bir deste çıkacağı veya meta değişebileceği için önerim yok.

BlackFate
28-03-2011, 15:43
herkese cok tesekkur ederım.
Ingılızcem var azcok ne ıs yaptını anlayabılıyorum ama bazı kartların ozellıklerı ozellıkle trap extra gibi kartlar anlayamıyorum.
YU-Gİ-OH bastan basladım ıste ızlemeye baya bı aradan sonra tazelemek ıcın 80 deyım bu aralar fazla ızleyemıyorum ama hafta sonuna bıtırırım.
Simdi Jtp arıyorum ondan baslıcam hyrlısıyla :D

12talha12
28-03-2011, 16:08
öm ne bak