PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regionals Zoruları

TR Mediocre
16-04-2011, 21:51
Evet bu ilk turnuvam olcak.MG la katılcam.Decklist i falan nasıl yazcaz ya da yazıp kime vercez ?Desteyi rakibimiz e direk vercek miyiz karıştırması için ?
Ve daha birçok soru.Cevap bekliyorum 0_o

Dark Grepher
16-04-2011, 22:01
Decklisti Monster/Spell/Trap olarak düzgün bir şekilde yaz. Ve evet genellikle rakibin de karıştırır sen karıştırdıktan sonra.

TR Mediocre
16-04-2011, 22:04
Direk rakibe versem o karıştırsa ben karıştırırken karıştırırım falan (WTF PARODY)

sinkro_master
16-04-2011, 22:13
kasma

ilk bir iki kere kar desteyi sonra rakibe ve o uğraşsın
özellikle desteye baktıktan sonra desteyi nerdeyse hiç karıştırmıyorum kendim
ver rakibe desteyi

bu arada unutma herdestesine baktığında rakibinin destesini kes, kar hile yapmasını engelle top deck'e koycağı bir kart oyunu değiştirebilir

Rorschach
16-04-2011, 22:23
Rakibinin deckini pile shuffle yaparak say, her tur mezarını ve rakibinin mezarını kontrol et.. Decklisti judgelardan birine vereceksin.

TR Mediocre
16-04-2011, 23:21
Saolun.
Zaten başımızda hakem olmayacak mı hile falan yapamazlar bence.
Torpil says=Hi!

Rorschach
17-04-2011, 00:05
torpilol..
Her zaman başınızda hakem olmayabilir, dikkat edin. Ama ben rakibin mezarını kontrol et olayını hile bakımından söylememiştim, spesifik bi zamanda kontrol edersen niyetini belli edebilirsin rakibine.

TR Mediocre
17-04-2011, 00:07
Bu arada eksik mgyle kc de lss ls x saber gb falan bunları çoğu zaman yeniyorum turnuvalarda çok manyak mı oynuyorlar ?
(eksik derken dark hole limiter falan yok lol)

sinkro_master
17-04-2011, 10:50
torpilol..
Her zaman başınızda hakem olmayabilir, dikkat edin. Ama ben rakibin mezarını kontrol et olayını hile bakımından söylememiştim, spesifik bi zamanda kontrol edersen niyetini belli edebilirsin rakibine.

yada mezarı sadece önemli zamanlarda kontrol ederek rakibi kandırabilirsin
mesela mezardaki dark'ları sayıp elinde DaD varmış gibi yapabilirsin hatta belki adam mind crush ını boşu boşuna harcıyacaktır.