PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spell Speed 3 ne?

kimiyobu
18-04-2011, 22:27
beyler dragunity deckimle dueldeyken adam judgement attı sonra bende canavar bosa gitmesin diye icarius oynadım adam chainleymezsin diyo judgement spell speed i 3 müş :S

3f3
18-04-2011, 22:31
Spell Speed 1: Gravekeeper's Descendant gibi, Cannon Soldier gibi, Card Trooper gibi canavar efektleri, continuous ve normal speller
Spell Speed 2: Normal ve Cont Trapler, quick-play speller ve Effect Veiler, D.D. Crow, Legendary SixSam - Enishi gibi rakibin turunda da oynanabilen canavar efektleri
Spell Speed 3: Counter Trapler(Solemn Judgment gibi)

Şimdi, diyelim descendant summona warning açtı, sen o kartı booklayıp kapayamazsın. Veya Lumina bir gb ye daldı, elden honest attı kullanan adam, War Chariot açılınca bir honest daha atılamaz veya Lumina yerine Winged-Beast olsa icarus açılamaz.

Solemn Judgmentta zaten canavar sahaya inmediği için icarus açamayacaksın eğer counter trap olmasa bile açamazdın(diyelim diyorum, öyle bi kart efekti imkansız galiba)

Rorschach
18-04-2011, 22:47
Son dediğini doğru anlamışsam değil, oppre ve thunder king de aynı hikaye ama spell speed 2. Summon negation çerçevesiyle ilgili bir olay o.

3f3
18-04-2011, 22:52
Summon negate olduğu için icarus açamaz dedim de. Canavar sahada olmadığı için diye biliyorum

Y.O.C WINNER
18-04-2011, 23:04
Rakibinin oynadiği kartlarin Normal - Quick - Counter - ve 2 Turdada etkili olan monster efect lerine dikkat etmelisin. Sabit konularda bu konu hakkında güzel acıklamalar yapilmis oradan da öğrenip kendini geliştire bilirsin.

kimiyobu
19-04-2011, 07:20
sağolun

Rorschach
19-04-2011, 20:33
Summon negate olduğu için icarus açamaz dedim de. Canavar sahada olmadığı için diye biliyorum

Summon negation çerçevesinde canavar daha sahaya inmemiş oluyor işte ..