PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kart Text Değişimlerine Tepkileriniz?

Rorschach
26-05-2011, 22:34
Az önce çok önemli bir haberin makalesini ana sayfada yayınladım, okumadıysanız buyrun : http://www.yugiohtr.com/content.php?79-Yu-Gi-Oh!-TCG-Card-Textleri-De%F0i%FEiyor!

Oyun basitce, her şeyi detaylı anlatmak ve robotumsu insanlara komut verir gibi olmak yerine işi daha eğlenceli bir hale getiriyor ve magicde olduğu gibi bazı terimleri kullanıyor hale gelecek. Ayrıca kart textleri daha net hale gelecek, bu gelişmeye olumlu mu olumsuz mu bakıyorsunuz açıklamasıyla belirtin lütfen.

whopperadamım
26-05-2011, 22:39
Bence iyi olmuş, eskiden Remove from field ile Remove from play'i karıştırırdım bi kartı useful sanardım sonra eve gelip dikkatli okuyunca çöp olduğunu anlardım, leaving the field ve banish güzel olmuş. Banisher'ın ismi artık daha cool ^^ ben daha olumlu bakıyorum açıkcası, HERO kısaltması da iyi olmuş 2 satır okuyacaz diye kendimizi kasmıyıcaz. Pierce damage vuran kartların da öyle daha kolay alaşılacağını umuyorum o terim insanların kafasına yerleşince kimse yanlış anlamayacak. Sangan ve Stratos gibi kartların Reprintlerini merak içinde bekliyorum.

MagiCisMighT_
26-05-2011, 22:48
couldn't care less secenegi yokmu :/

Rorschach
26-05-2011, 22:52
couldn't care less secenegi yokmu :/

Haaaaahaah

Ygo oynamıyorsan olabilir, kart textleri full değişecekse couldn't care less durumu biraz zorlar. Sadece bir iki terimden bahsetmiyoruz, bunlar küçük örnekler.

Evil
26-05-2011, 22:57
Hem alışmıştım böyylesine hem ne bileyim milletin kafası daha çok karışacak gibi geliyor.
Ancak Ocg'deki gibi HERO olması güzel olmuş.

Ryokoichi
27-05-2011, 13:14
Tek endişem reprint olan kartların elimizdekileri değer kaybedicek mi? Oyun için olduğu kesin ama biraz sorun çıkarıcak gibi.