PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arklar yardım

kingmaho
29-12-2010, 21:34
arkadaşlar ben bi WarriorStrike destesi satın aldım da sizce onu nasıl geliştirebilirim biraz yardım edin.Olmassa bana bi rainbow dark dragon turbo deste planı yazın;););)

Rokudenashi
29-12-2010, 21:37
WS mi kaldı trde ya keske almadan önce danışsaydın rdd turboda çok pahalıya patlar sana ama illa diyosan youtubedan felan bak

Ruby
29-12-2010, 22:15
Rdd tek allurela falan olmaz, o fikir yatar hic parani akitma.

Warrior's strike'i tekil olarak yakinindaki yugioh oynayan insanlara bildigin kazikla, 40-50 liraya aldigin deki 100 liraya falan satarsin etrafindaki yeni baslayanlara. Sonra da hop 3 tane machina gadget

Scott Pilgrim
29-12-2010, 22:16
^^ machine mayhem yani

Ruby
29-12-2010, 22:31
Bravo...

Ama ayni sey ikisi de ^.^

Scott Pilgrim
29-12-2010, 22:36
machine gadget 3 mm 3 mg=9mg(matamatik/felsefe yaptım he XD)

pistol44
29-12-2010, 22:55
Bende machina kökü var strese girme.Cumartesi gel sen Oyun Mühendisi ne uygun fiyata satarım sana.

kingmaho
30-12-2010, 14:48
arklar o zmn bana bi DaDın deste planı verinde bende bende onu yapam:o

Yagami Light
30-12-2010, 15:03
Cebinde ne kadar para var ? Ne kadar para harcıyabilirsin onu söyle önce sen, ki ona göre deste önersinler ve decklist yazsınlar buraya.

Ruby
30-12-2010, 17:24
Dad satiyorum var mi alan?

Yagami Light
30-12-2010, 17:27
Başlıkla ne alakası var şimdi bunun, Ruby ?

pistol44
30-12-2010, 18:00
Ruby the Troll :D

Ruby
30-12-2010, 18:04
Abi adama Mg diyoruz adam "DaDın deste planı diyo"

Yagami Light
30-12-2010, 18:11
Adam zaten acemi bölümüne yazmış?

Karujin
30-12-2010, 18:11
Ruby the Troll :D

Başlamayın şöyle şeylere yeni sitede.

Ruby
30-12-2010, 18:13
Abi adama önerdim zaten sonra gelip bunu derse ne diyim?

sinkro_master
31-12-2010, 12:00
mm çok sıkan bi deck ya
boş ver ws yide fronarch kur gk kur

Warriors
31-12-2010, 14:17
bw kur zevkli olur

t-berk
31-12-2010, 14:26
@Öğrenci ve Warriors
Genelde ucuz bir şeyler başlasınlar diye Machina Gadget oneriyoruz.Yoksa 3 Pod vs bulacak butcesi olsun ona BWyide oneririz GKyıda oneririz

pistol44
31-12-2010, 14:38
Hem ucuz hem kolay .
BW oynaması zor olan bir deste.

3f3
31-12-2010, 14:41
BW çok zor değil bence.

Rorschach
31-12-2010, 14:55
Aynen değil

Ama ontopic : Machina gadget gayet iyi bir opsiyon, neden kötülüyorsunuz anlamadım. Hem çok güçlü matchupları var, hem kolay hem de ucuz..

Warriors
31-12-2010, 14:58
@Öğrenci ve Warriors
Genelde ucuz bir şeyler başlasınlar diye Machina Gadget oneriyoruz.Yoksa 3 Pod vs bulacak butcesi olsun ona BWyide oneririz GKyıda oneririz

Neden MG ucuzmu biraz zorlasın BW yapsın
@Pistol:
BW o kadar zor değil

Karujin
31-12-2010, 15:00
Neden MG ucuzmu biraz zorlasın BW yapsın
@Pistol:
BW o kadar zor değil

Çocuğum sen anlamakta zorluk mu çekiyorsun? BW yapmak ne kadar pahalı haberin var mı? MG tabii ki ucuz sabır ver be, en ucuz meta destesi zaten MG! Biraz araştırın öğrenin de gelin şurada ötün, biraz zorlasın dediğin üstüne 400 dolar falan lazım BW yapmak için aq. BW nah zor değil ayrıca. Sen 100 misplay yapıp farketmiyorsundur ondan kolay geliyordur lmao.

Warriors
31-12-2010, 15:08
Sakin sakin konuşalım :D zorlasın abicim ne yapayım banamı kalmış biriktirsin parasını pack açsı takas yapsın yapsın destesini abi bw bana göre zor değil alışması kolay bi deste ben kolay değil derken alışılması kolay demek istedim bence bw kolay

pistol44
31-12-2010, 15:45
Çocuğum sen anlamakta zorluk mu çekiyorsun? BW yapmak ne kadar pahalı haberin var mı? MG tabii ki ucuz sabır ver be, en ucuz meta destesi zaten MG! Biraz araştırın öğrenin de gelin şurada ötün, biraz zorlasın dediğin üstüne 400 dolar falan lazım BW yapmak için aq. BW nah zor değil ayrıca. Sen 100 misplay yapıp farketmiyorsundur ondan kolay geliyordur lmao.

:D Sinirlendi ama ben de sakince aynısını söylemeye çalışıyordum.
BW nin zor olmasının sebebi icarus,warning vb. kartları en gerekli zamanda açmanın gerekliliği.
Seni çok büyük + ya geçirecek kartlar - yede geçirebiliyor.

Warriors
31-12-2010, 15:46
Zamanlamayı tutturamazsan gidersin ama bu desteyi ÇOK ZOR yapmaz

t-berk
31-12-2010, 15:50
Zamanlamayı tutturamazsan gidersin ama bu desteyi ÇOK ZOR yapmaz

Evet yapar bu konuda iyi oynaman gerekiyor bw en hızlı deste su anda ama nerede ne yapacağını bilmen lazım en ufak bir misplayde toparlayamıyosun oyunu

Warriors
31-12-2010, 15:53
Çok hızlı giden bi araba gibi diyosun yani tmm öyle olsun

kingmaho
02-01-2011, 15:12
konuyu dagıtmayalım pls DaD deste planı
arklar para sınırı yq siz sadece deste planını verin :rolleyes::rolleyes:

Murciélago
02-01-2011, 16:07
DaD destesi diye bişey yok şu an.

MagiCisMighT_
02-01-2011, 19:22

hani demeye çalıştığı machina gadget da bw de ucuz desteler ikisinin arasında cok fark yok. 'ucuz mu' derken bw yada baska bir desteyle karsılastırmamıs, o parayı gerçek hayatta değerlendirmiş. sanırım.

yada sadece trollüyor idk

maho kıral gel biz sana plant yapalım madem para önemli değil. hem güçlü hem eğlenceli.

Ruby
02-01-2011, 19:46
adam DaD destesi diyo hala ^.^

MagiCisMighT_
02-01-2011, 19:49
DaD deil DAD

Warriors
02-01-2011, 21:27
hani demeye çalıştığı machina gadget da bw de ucuz desteler ikisinin arasında cok fark yok. 'ucuz mu' derken bw yada baska bir desteyle karsılastırmamıs, o parayı gerçek hayatta değerlendirmiş. sanırım.

maho kıral gel biz sana plant yapalım madem para önemli değil. hem güçlü hem eğlenceli.

+1 aynen dediğin gibi

kingmaho
05-01-2011, 17:14

aga sen ne dion yha plant yapılmaz ki,Ayrıca DAD destesi dediğim DAD return DADteleport veya SalvoDAD gibi destelerdir.Bu desteler güçsüzmü:confused:.Güçsüzse elemental hero yapacam ona göre:D

Tracter
05-01-2011, 17:24
mokey mokey OTK yap daha iyi

really

ShanK
05-01-2011, 21:11
aga sen ne dion yha plant yapılmaz ki,Ayrıca DAD destesi dediğim DAD return DADteleport veya SalvoDAD gibi destelerdir.Bu desteler güçsüzmü:confused:.Güçsüzse elemental hero yapacam ona göre:D

''DAD destesi DAD return DADteleport..'' :D Bu desteler güçsüz falan değil adamım,bu desteler kalmadı artık :D DaD'ın,Allure'un ve bunun gibi kartları tek olması nedeniyle bu isimli desteler kalmadı artık..He illa DAD kullanmak istiosan kendine bi Twilight yapabilirsin.. Ama DAD üstüne desteyi unut..

E-Hero'ların güçlü ve güçsüz versiyonlarıda var,daha yeni çıkacak olanları var bunları bir güzel araştır..

Plant yapılmaz ki yazdıgını gördüm onu görmemişim sanıyorum kör oldum.. (!) Plant şu an cok rövaşta giden bi deste Black Rose'un limitinin kalkmasıyla,gayet zevkli bunu bi düşün..

Makinalar da dedikleri kadar ucuz,dedikleri kadar güçlü,ama dedikleri kadarda zevksiz.. (In my opinion..)

Para sınırın yoksa,güç istiosan,o zaman yapabilecegın desteler: En başta,Blackwing,Frognarch,Scrap,Lightsworn,Plant ve bunun gibi meta desteleridir. Hiç biri diosan,ben bunlara anti adamım diosan sana Anti-Meta gelir burdan..

Biraz Meta'yı araştır rövaştaki destelere bak,gel ondan sonra sor adamım o bu yapılmaz bu o yapılmaz o güçsüz bu güçsüz deme acemi bölümünde..

kingmaho
06-01-2011, 23:50
arkadaşım ben bu destelerin hiçbirini begenmedim black wing hariç ama oda çok pahalıya patlar be yazdıgım o (para sınırı yq) dediğim zaman kastım maX 250 t l.En ucuz ve en kuvvetli ayrıca zevkli bi deste planı istiyorum mesela junk force (bu aslında benim uydurdugum bişi=) nEsE işte machinayı benim arkadaş yapıyo ve dediğin gibi zevksiz bi deste buna %101 katılıyorum Ayrıca arkadaşa ayıp olmasın die ama o biraz geri kafalıdır.Hatta ispatı MACHİHA OTK yapmak için makine topluyoo.gitti bi tane syrus starter deck aldı bosu bosuna bide senkronu gereksiz buluyor(xD).benim hedefim ise güçlü olup olmaması deil zevkli ve strateji kurabildiğim desteyle oynamak zaten bunu yaparsam güçte arkadasından gelir hacı tavsiye içinde saol :)

JudgementKnight
02-02-2011, 14:45
Absolute Zero
Quickdraw
Lightsworn
(asıl önerim sonuncusu)
bunlardan birini yapabilirsin. İlla Hero olsun diyosan Absolute zero yapçan. Synchro yapmak istiyosan ve yusei kartlarını seviyosan quickdraw yapabilirsin. Yada gerçekten güçlü bir deck olduğunu düşündüğüm ls'leri yaparak güçlü bir deste yapabilirsin. ama şimdi gördüm 250 tl falan demişsin LS'lerde 1 Judgment Dragon 85 Tl ona göre kur deckini

Tendays12
02-02-2011, 14:51
Absolute Zero
Quickdraw
Lightsworn
(asıl önerim sonuncusu)
bunlardan birini yapabilirsin. İlla Hero olsun diyosan Absolute zero yapçan. Synchro yapmak istiyosan ve yusei kartlarını seviyosan quickdraw yapabilirsin. Yada gerçekten güçlü bir deck olduğunu düşündüğüm ls'leri yaparak güçlü bir deste yapabilirsin. ama şimdi gördüm 250 tl falan demişsin LS'lerde 1 Judgment Dragon 85 Tl ona göre kur deckini

LS şu anda güçlü bi deste değil.Ban listten sonra belki güçlenir ama şu anda o kadar güçlü değil.Bnce yha QDDW yada Plant Synchro yap.