PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Guitar Hero Oynayanlar.

JudgementKnight
01-02-2012, 17:52
Evde, PS Kafede fark etmez ama GH iyi oynayan var mı? İyi oynayanlar ne çalıyorlar? :D Bateri, bas, elektro, vokal vs. (başka bişi var sanki mk. :D) Ben şahsen övünmek gibi olmasın vokalde bilmediğim birçok parçayı çıkartabiliyorum. Bugün Unforgiven'ı Expert'te %98 ile söyledim. Her neyse yani GH geyiği yapalım burada.

TR Mediocre
01-02-2012, 17:55
yılda bir ps 3 kafe ye gidip elektroyla yüzde 1 yapıp geri dönüyorum gitar alcak param yok ps3 e

JudgementKnight
01-02-2012, 18:22
Arkadaşlarla GH grubu kurduk. Şimdi ben eve set almanın planındayım. Alabilirsem cidden gayet pro bir grup olucaz.

DK
01-02-2012, 19:01
GH'de grup yapmayın, reelde yapın, sonra pişman olursunuz LoL.

GH'de Expert gitar çalıyorum, bass da çalarım ama elektro daha iyiyim. ( Ki GH'de gitarlar arasında fark yok çalma yeteneği gerektirme açısından, bi' kaç küçük fark dışında ) E o kadar oynadım, zevkliydi çaldım ama renkli 5 tane tuşu olan oyuncak gitari iyi çalacağıma reelde gitara başlar, arkadaşların kurduğu bir grup var, ona girerdim çok da iyi olurdu. Ehuheue GH pişmanlık OLABİLİRdir.

JudgementKnight
01-02-2012, 19:15
LoL. Yok bizim burda On Air diye bi PS kafe var. Turnuvalar falan düzenleniyor kazanan grup para ödülü, bedava 10 saat oynama gibi ödüller kazanıyor. Bu yüzden ciddi ciddi eğleniyoruz. 5 tuşlu gitar meselesine gelince... Evet kanka enstürman (böylemi yazılıyo la?) çalmayı öğretmiyor. Vokal için olay farklı. Vokalin yeteneği öne çıkıyor ve yeteneğini geliştiren bir olay. -.- :D :D :D

Auroran
01-02-2012, 19:25
Guitar Hero Encore Rocks the 80s Eighteen and Life ... baba Skid Row diyorum :D gerçi ps2 kolunda tuşlara basarken el biraz kasılıyor ama :D

DK
01-02-2012, 19:26
LoL. Yok bizim burda On Air diye bi PS kafe var. Turnuvalar falan düzenleniyor kazanan grup para ödülü, bedava 10 saat oynama gibi ödüller kazanıyor. Bu yüzden ciddi ciddi eğleniyoruz. 5 tuşlu gitar meselesine gelince... Evet kanka enstürman (böylemi yazılıyo la?) çalmayı öğretmiyor. Vokal için olay farklı. Vokalin yeteneği öne çıkıyor ve yeteneğini geliştiren bir olay. -.- :D :D :D

Turnuva olayı hoşmuş eheuheu nere orası. Geleyim size expert yeteneğimle para kazandırayım, siz sadece yemeğimi + geliş gidişimi karşılayın yeter lol

JudgementKnight
01-02-2012, 20:12
adasdafasf :D İzmir'de olum. Grupta tam 4 kişiyiz. :D Turnuvalara 5 kişi gidiyoz ama :D Yedek adamla :D Eğer sizin orada GH oynayan bir topluluk varsa konuş takıldığın PS Kafedeki abi ile de '' abi bak millet manyak oynuyor bunu. Sende iyi para kazanırsın.'' falan de. Parayı duyunca zaten direk afişler basılyor haftaya turnuva :D safasdfasdfdsgsdg

DK
01-02-2012, 21:10
Burda yapmazlar, zaten ben de katılmam. Coolness level: 9000

darkwishesatnight
02-02-2012, 01:35
Legends of rock'tan beri severek takip ediyoruz. Elektro&Bass expertte çalınır. (Bass için naz yapılır.) (Oynamayalı aylar olduğundan paslanılmıştır.)
İzmir'e geldim geleli çalacak bir yer bilmediğimden oynayamadım yazdan beri. Hoş, bilsem bile okuldan zaman kalıyor mu, hayır, anca ayda bir belki. Bu On Air nerde?

Jakkaru
02-02-2012, 03:09
Burda yapmazlar, zaten ben de katılmam. Coolness level: 9000

İstanbulda yapmıcaklar demi mal, salak, özürlü, HUEHUEHEU

DK
02-02-2012, 03:39
Bakırköy'de tanıdık yerlerde yapmazlar, ki kimse de uğraşacak gibi değil buralarda. Ozzy de bilip bilmeden sallamasıyla ve sonra da sanki her boku bilircesine hakaret edişleriyle ünlüdür hohohohoh.

Baba
02-02-2012, 20:43
evde var sabah akşam oynarım gh5 ve metallica, arada arkadaşlarla kafeye gidip havalı havalı expert takıldığımda oluyo.. expertin en üst basamaklı şarkıları hariç gerisini rahat çalabiliyorum

DK
02-02-2012, 22:01
evde var sabah akşam oynarım gh5 ve metallica, arada arkadaşlarla kafeye gidip havalı havalı expert takıldığımda oluyo.. expertin en üst basamaklı şarkıları hariç gerisini rahat çalabiliyorum

Aynen lol. GH5 ve metallica, arasıra arkadaşlara hava atma, arkadaşlar çağırıyorlar gel izleyelim seni az diye falan, ve expertin en üst basamaklı şarkıları hariç lol. Ama onları da çalmaya başladım yavaş yavaş fak ye

JudgementKnight
03-02-2012, 16:54
War Esemble falan hiç zorlanmadan söylüyorum. Sesim iyi değil ama ton konusunda sikerttiğim için ortalığın mına koyuyorum. Şimdi elektro kasmaya başladım. Bu gün easy'de hiç bir parçada nota kaçırmadım. Yarın medium'da çalıcam.

DK
03-02-2012, 17:24
Oba easy'de kaçırmamışsın.

JudgementKnight
03-02-2012, 17:36
:D Hiç kaçırmadım ortalığın mına kodum panpa :D

Baba
28-02-2012, 02:36
easyde nota geliyomuydu lol

JudgementKnight
28-02-2012, 16:16
lol 3 renk geliyor :D