• WCQ LAST CHANCE QUALİFİERS(Avrupa Şampiyonası icin son qualify şansı) + 2012 Turkiye Turnuvasi Sonuclari


  Avrupa şampiyonası için bu sene konami hepimizin de yapılan yuksek sayıda regionalslardan anlayabileceğimiz gibi yüksek sayıda oyuncu bulundurmak istiyor.

  Gecen seneye gore regionals sayısı bu sene her ülkede yaklaşık iki katına cıktı, bunun da üstüne avrupa şampiyonasının daha da büyük çaplı olabilmesi için Konami 7-8 Temmuzda Milan İtalyada gerçekleştirilecek avrupa şampiyonasından bir gün önce 6 Temmuzda "Last Chance Qualifier" ismi altında dereceye giren oyunculara bir Avrupa Şampiyonasına girme şansı verecek.

  6 Temmuzda yapılacak turnuvada yer almak istiyorsanız veya avrupa şampiyonasında yapılacak side eventlere katılmak istiyorsanız italyaya gelmenizi bu senenin derece yapan oyuncuları olarak oneriyoruz. Unutmayın, derece almayan oyuncular için de çeşitli eventler bulunuyor turnuva mekanında.

  6 Temmuzda Avrupa Şampiyonasına son katılım şansı kazanmak istiyorsanız ve uygun otel ve ucak fiyatları bulmak istiyorsanız bana ozel mesaj atarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.(Avrupa şampiyonası katılımcılarının 6 tanesi de aynı programı kullanıyor olacak.)


  -------------------------------


  Bu bilgilerin yaninda, avrupa sampiyonasina hazirlanmamiza olanak saglayan turnuvanin top 8inin olusmasindan sonra olusan goruntuler almanyadan gelen bir iki arkadasimiz sayesinde elimizde var.

  Resimlerin Linki: http://www.abload.de/gallery.php?key=jf02Szjv

  Turnuvayla ilgili bazi genel bilgiler :

  1. Murat Bicakci oldu
  68 kisiydik
  12 kisi qualify aldi
  Su anki bilgilere gore regionals + nationalsdan qualify olmus oyunculardan 10u Avrupa Sampiyonasi`na katiliyor

  Pek alakali bir bilgi olmasa da duymamis olanlar icin

  Gecen pazar Oyun Muhendisi kapandi. Simdilik bu kadar.
porno rokettube brazzers