• Structure Deck: Dragunity Legion(TCG)

  Desteyle ilgili bir fikrinizin olması için, aşağıdaki videoyu ve benzerlerini izlemenizi ve destenin ne kadar decent olduğunu öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.
  Starstrike Blast seti ile Tcg ye geçmiş olan Hidden Arsenal 3 ile biraz daha güçlenmiş olan dragunitylerin uzun süre çıkmayacak denen Structure Deck'inin mart ayında piyasaya sürüleceği duyuruldu. Destenin olmazsa olmazı diyeceğimiz ve desteyi high tier yapacak bazı kartlar işte bu destenin içinde. Amatör, profesyonel herkesin ilgisini çekeceği kesin bu destenin.

  Dragunityler dragon ve winged beast türlerinden oluşur. Kelime anlamı "Dragon" ve "Unity" 'den gelmektedir. Farklı deste varyasyonları şimdiden çıkmıştır. Birbirlerine equip olup güçlenen veya güçlü Dragunity Knight synchrolarını oluşturan bir seri Dragunity.

  Desteden çıkacak olan Kartlar:
  SDDL-EN001(Ultra Rare)

  Dragunity Arms Laevatein
  Attribute: WIND
  Types: Dragon/Effect
  Level: 8
  ATK/DEF: 2600/1200
  Sahanızdan "Dragunity" canavarı ekli açık pozisyondaki bir canavarı oyundan çıkarıp bu kartı mezardan veya elinizden özel çağırabilirsiniz. Bu kart özel veya normal çağrıldığı zaman mezarlığınızdan "Dragunity Arms Laevatein" dışında bir tane dragon tipi canavarı seçip bu karta equip kartı olarak ekleyebilirsiniz. Bu kart rakibinizin kart effecti ile mezarlığa gönderilirse, bu karta ekli olan(equip kartı olarak) 1 canavarı özel çağırabilirsiniz
  Kartlar açıklandıkça yazacağım.


  Çıkış Tarihi: 9 Mart 2011
  Kısaltılmış İsmi: SDDL
  Structure Deck: Dragunity Legion'ın içerisinde;
  40 Kart (5 tane başka yerden bulamayacağınız yeni kart)
  1 Kural Kitapçığı
  1 Oyun Sahası
  1 Düello Rehberi
  Bu makale ilk olarak blogda yayınlanmıştır: Structure Deck: Dragunity Legion(TCG) Yazan Seigi
porno rokettube brazzers